دریافت فایل با موضوع(مبانی نظری و پیشینه تحقیق بانکداری و نظام اعتباری در ایران و مدیریت ریسک (فصل دوم ))

دانلود در 78 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. مشخصات محصول: توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه توضیحات نظری کاممبانی نظری و پیشینه تحقیق بانکداری و نظام اعتباری در ایران و مدیریت ریسک (فصل دوم )||کیو ایی32018629|qeb42042343|مبانی نظری بانکداری و نظام اعتباری در ایران و مدیریت ریسک,فصل دوم پایان نامه نظام اعتباری در ایران و مدیریت ریسک,پیشینه تحقیق بانکداری در ایران و مدیریت ریسک,مبانی نظری بانکداری در ایران و ریسک,چارچوب نظری بانکداری و نظام اعتباری در ایران و مدیری
در این پست قصد معرفی فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق بانکداری و نظام اعتباری در ایران و مدیریت ریسک (فصل دوم ) را داریم با ما همراه باشید.دانلود
در 78 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب:
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی


قسمتهایی از مبانی نظری:

پیدایش بانکداری

از همان زمان که بشر غارنشینی را رها کرد و به زندگی اجتماعی روی آورد، بانکداری با زندگی اقتصادی او درآمیخت . زندگی اجتماعی مستلزم مراودات و مناسبات اقتصادی و دادوستد است و داد و ستد بدون وجود نوعی بانکداری دشوارتر از آن است که در وهله نخست به نظر می‌رسد.
خطرات ناشی از نقل و انتقال پول، وصول مطالبات از مشتریان دور و نزدیک و سپردن وجوه نقد به جایی امن و مطمئن، نخستین علل ایجاد بانک و بانکداری در جهان بشمار می‌آید. (ماجدی وگلریز، 1380، 163)

سابقه بانکداری در ایران
در ایران پیش از دوره هخامنشی، صرافی به صورت کاملاً ابتدایی وجود داشت، ولی در انحصار معابد و شاهزادگان بود. بعد از دوره هخامنشی که تجارت و کسب و کار رونق بسیار گرفت و پول مسکوک رواج یافت، بانکداری نیز رو به توسعه گذاشت. فعالیت صرافی و بانکی در آن زمان عمدتاً از بانکداری و صرافی متداول در پادشاهی بابل تقلید و نسخه برداری شده بود. در زمان ساسانیان، بانکداری در ایران توسعه زیادی پیدا کرد. در این عصر ارسال پول از نقطه‌ای به نقطه دیگر توسط «برات» متداول شد. واژه «چک» که امروزه در همه بانکهای جهان معمول است از زبان پهلوی گرفته شده و در عصر ساسانیان هم معمول بوده است. بانکداری در ایران در قرون وسطی و تا اوایل قرن نوزدهم منحصر بود به فعالیتهای صرافی که با توجه به شرایط و اوضاع و احوال اقتصادی گاه رونق داشت و گاه دچار کسادی بود.


قسمتی از پیشینه تحقیق:
فرانکلین سمیتو و دیگران در تحقیق خود با عنوان ( (عوامل تعیین کننده در وقوع مخاطرات اخلاقی در اقتصاد خرد شواهد تجربی از الگوی وام دهی تضامنی در مالاوی)) مخاطرات اخلاقی را به عنوان یک مشکل اساسی در بازارهای اعتباری از جمله بانکها و بیمه که ناشی از اطلاعات نامتقارن می‌باشد بیان می‌دارد. اطلاعات نامتقارن حداقل چهار مشکل را در بازارهای اعتباری موجب می‌شود که عبارتست از: 1)کژ گزینی (انتخاب نامناسب) 2) کژ منشی 3) عدم وجود بیمه و ضمانت‌های لازم و کافی 4)عدم اجرای قابلیت اجرایی سرمایه‌گذاریها، همچنین انواع مخاطرات اخلاقی، به اعتبار پیش بینی برای آینده جهت پیشگیری از وقوع مخاطرات اخلاقي و پیش بینی و بررسی عملکرد واقعی در طول دوران سرمایه‌گذاری جهت کشف انحرافات و گزارشات غلط تشریح و بیان می‌گردد که به صورت تئوری و نظری با بکارگیری اطلاعات صحیح و قابل اتکا و با در نظر گرفتن کلیه جوانب امر از جمله ویژگیهای فردی و اعتباری و مالی متقاضیان قبل از مرحله عقد قرارداد و نظارت و کنترل مستمر بر سرمایه‌گذاریها در حین اجرای عملیات و حسابرسی و کنترل گزارشات و صورتهای مالی استفاده‌کنندگان از تسهیلات، می‌توان مشکل مخاطرات اخلاقی را تا حدودی حل و یا به حداقل رسانید.

فهرست مطالب به شرح زیر می باشد :
2-1 پیدایش بانکداری
2-2 سابقه بانکداری در ایران
2-3 ایجاد بانکهای ایرانی
1-3-2 بانک سپه
2-4 اهداف نظام بانکی
2-5 اصول اعطای تسهیلات اعطایی در بانکداری اسلامی
2-6 نظام اعتباری در ایران
1-2-6 شرایط پولی و اعتباری قبل از پیروزی انقلاب اسلامی
2-7 مبانی اندیشهای نظام اعتباری فعلی ایران
1-2-7 قانون عملیات بانکی بدون ربا
2-8 ویژگیهای ساختاری نظام بانکی کشور
2-9 نقش دولت در نظام مالی و پولی
2-10 بررسی روند تغییرات سود سپرده‌های بانکی و اثرات ناشی از کنترل نرخهای سود در مقابل شاخص تورم
2-11 آسیبشناسی وضعیت تخصیص اعتبارات بانکی به بخشهای مختلف اقتصادی
2-12 مشکلات ناشی از نظام بروکراسی و چارچوب قانونی فرایند اعطای اعتبار
2-13 تئوری اطلاعات نامتقارن (Asymmetric information theory)
1-13-2 مسائل و مشکلات ناشی از عدم تقارن اطلاعات
2-13-2 راه حل‌های ممکن برای مشکلات انتخاب نامساعد و خطر اخلاقی
2-13-3 راههای تقلیل مخاطرات اخلاقی
2-14تورم (inflation)
2-14-2 اندازه گیری تورم
2-14-3آثار تورم
2-14-4 علل تورم
2-14-5 انواع تورم بر حسب علل ایجاد آن
2-14-6 درمان تورم
2-15 نظارت (supervision)
2-15-1 نظارت در تسهیلات اعطایی در بانکداری بدون ربا
2-15-2 اهمیت نظارت
2-15-3 اهداف نظارت
2-15-4 ارکان نظارت
2-15-5 انواع نظارت
2-15-6 مراحل نظارت
2-16 اعتبارسنجی مشتریان
2-16-1 رتبهبندی اعتبار (credit rating)
2-16-2 فرآیند تصمیم گیری اعطای تسهیلات
2-16-3 مزایای شرکتهای سنجش اعتبار
2-16-4 کاربرد تکنولوژی‌های نوین برای سنجش اعتبار واعطای تسهیلات
2-17 مدیریت ریسک در نظام بانکداری بدون ربا (با تاکید بر ریسک اعتباری)
2-17-1 تعریف ریسک
2-17-2 مدیریت ریسک
2-17-3 مدیریت ریسک در بانکداری اسلامی
2-18 آسیبشناسی ثبات مالی و تاثیر آن بر امنیت اقتصادی در ایران با تاکید بر مطالبات معوق بانکها
2-19 عملکرد بانکها
2-20 آسیبشناسی بروز مطالبات سررسید گذشته و معوق
2-21 اختلاف نظرها پیرامون علل بوجود آمدن مطالبات معوق
2-21-1 دیگرعوامل تاثیر گذار در کاهش مطالبات معوق
2-22 شرایط متقاضیان جهت دریافت تسهیلات در بانک سپه
2-22-1 فرایند اعطای تسهیلات در بانک سپه
2-22-2 ارکان اعتباری بانک سپه
2-23 پیشینه تحقیق
2-23-2 تحقیقات خارجی
2-23-2 تحقیقات داخلی
منابع


پشتیبانی: 09392158693 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک و یا در تلگرام عنوان بفرمایید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

مطالب دیگر:
🔍تحقیق در مورد يادداشتي بر داستان «فردا»ي صادق هدايت از محمد بهارلو 8ص 🔍پاورپوینت هرم غذايی چيست؟🔍پاورپوینت هرم غذایی🔍پاورپوینت مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان🔍پاورپوینت حسابداري صنعتی🔍پاورپوینت آفت وهرپس و تشخیص افتراقی و درمان🔍پاورپوینت حسابداری و فعالیتهای کشاورزی🔍پاورپوینت حسابداري ميانه🔍پاورپوینت حسابداری دادگاهی🔍پاورپوینت حسابداري دولتي🔍پاورپوینت hesabdari modiriat 🔍پاورپوینت hesabdari daraei namashhod 🔍پاورپوینت hesabdari elm paradaim 🔍پاورپوینت hesabdari naft gaz 🔍پاورپوینت hesabdari mod 🔍پاورپوینت حسابداری ملی🔍پاورپوینت حسابداري اجاره ها🔍پاورپوینت حسابداری مالی دانشگاه🔍پاورپوینت موارد خاص در حسابداری🔍پاورپوینت کاتیون های سنگین🔍پاورپوینت مدیریت کیفیت پروژه🔍پاورپوینت لرزش دست و بازو🔍پاورپوینت نکات ایمنی در داربست بندی🔍پکیج جزوه + ویدئوهای فصل سوم فیزیک 1 نظام قدیم ( الکتریسیته ساکن)🔍پاورپوینت تکنیک مطالعه عملیات و خطر