دریافت فایل با موضوع(تحقیق بررسی بازاریابی فرش و بایدها و نبایدهای آن در صنعت ایران)

دانلود تحقیق بازاریابی فرش و بایدها و نبایدهای آن در صنعت ایران در 17 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. قسمتهایی از متن: مقدمه فرش درختي كهن، كه ريشه در ژرفاي خاك كوير و شاخه تا بلنداي البرز و سايه بر سر مردمي دارد كه پتحقیق بررسی بازاریابی فرش و بایدها و نبایدهای آن در صنعت ایران||کیو ایی32009415|qeb42042343|فرش دستباف,تاریخچه فرش دستباف,تعریف فرش دستباف,ویژگیهای فرش دستباف,جایگاه فرش دستباف در ایران,مقاله صادرات فرش دستباف,تحقیق بررسی بازاریابی فرش در صنعت ایران,تحقیق صادرات فرش
در این پست قصد معرفی فایل تحقیق بررسی بازاریابی فرش و بایدها و نبایدهای آن در صنعت ایران را داریم با ما همراه باشید.دانلود تحقیق بازاریابی فرش و بایدها و نبایدهای آن در صنعت ایران در 17 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

قسمتهایی از متن:

مقدمه
فرش درختي كهن، كه ريشه در ژرفاي خاك كوير و شاخه تا بلنداي البرز و سايه بر سر مردمي دارد كه پيوند خود را با آن، نه بريده و نه كاسته‌اند، مردمي كه بر روي فرش دنيا مي‌آيند، بر روي آن زندگي مي‌كنند و اساس خانواده خود بر آن پي مي‌ريزند و اين واقعيتي است كه فرش را چه به صورت كهنه فرش مندرس و چه به صورت فرش‌هاي گرانبها و زربفت در زندگي مقام ايرانيان مي‌توان يافت.
اما، مسأله‌اي امروز فرش، مسأله بودن يا نبودن است. مسأله تلاش براي بقاء و حضور در شرايطي است كه ظاهراً به دليل هجوم انواع مسائل كاذب و سياسي، ماهيت آن در پرده‌اي از بي‌توجهي و بي‌علاقه‌گي پوشيده شده است.
صنعت فرش دستباف امروزه در سخت‌ترين و بحراني‌ترين شرايط زيست خود قرار دارد. هرچند فرش همواره در شرايط سخت اجتماعي و سياسي و حتي به هنگام هجوم بيگانگان توانسته است به خاطر ويژگي‌هاي خاص توليد و به اتكاء حميت و علاقه اكثريت عظيم مردم روستا و شهرنشين به حيات خود ادامه دهد، ولي امروزه مسأله اندكي متفاوت است، خطرات متعددي اعم از مسائل داخلي ناشي از تورم، يا عدم تطبيق قوانين مسلم شده كار و توليد بر اين حرفه، يا توطئه‌ها و برنامه‌هاي حساب شده استعمارگران خارجي در امحاء صنايع بومي و سنتي در كشورهاي جهان سوم، به قصد تسلط و نفوذ بر بازارهاي آنها، اين حرفه را در خطري جدي قرار داده و چنانچه راهي براي حفظ و تداوم توليد آن انديشيده نشود، بسيار پيش از آن چه تصور شود، در غم از دست دادن زيباترين و بارزش‌ترين هنر و توليد ملي خود به سوگ خواهيم نشست.

فهرست مطالب به شرح زیر می باشد:
مقدمه

تاریخچه فرش دستباف
تعریف فرش دستباف
ویژگیهای فرش دستباف
جایگاه فرش دستباف در ایران
جایگاه فرهنگی فرش دستباف
جایگاه اجتماعی فرش دستباف
جایگاه اقتصادی فرش دستباف
بایسته های تجارت فرش دستباف در چین(شامل 12 مورد با توضیحات کامل)
صادرات
چالش ها و معضلات
راهکارها و پیشنهادات
نتیجه گیری
منابع


مطالب دیگر:
📖تحقیق در مورد ویروس 14 ص 📖تحقیق در مورد خادمیان 📖تحقیق در مورد يونجه 10 ص 📖تحقیق در مورد خانواده در قرآن 📖تحقیق در مورد يوگا در محل كار 17 ص 📖تحقیق در مورد ختلالات متابولیکی در گاوهای شیری 📖تحقیق در مورد يکسو کننده تمام موج 9 ص 📖تحقیق در مورد يکپارچه سازي هارد ديسک 📖تحقیق در مورد خدا ، انسان و جهان 11 ص 📖تحقیق در مورد یا ارگون TIG جوش 7 ص 📖تحقیق در مورد خدا 📖تحقیق در مورد یولاف 12 ص 📖تحقیق در مورد خدمت رساني در سيره پيامبر اعظم 📖تحقیق در مورد یکی از ابتدایی ترین کارها در یک شبکه 📖تحقیق در مورد خرافات چيست؟ 16 ص 📖تحقیق در مورد خربزه – هندوانه 10 ص 📖تحقیق در مورد خط کش کولیس 📖تحقیق در مورد خلافت انسان در قرآن 📖تحقیق در مورد خمس 📖تحقیق در مورد خمس 14 ص 📖تحقیق در مورد خواص میوه ها 📖تحقیق در مورد خوراک و خوراک دادن 📖تحقیق در مورد خوشنویسی 7 ص 📖تحقیق در مورد خوردنيهاي حلال و حرام در قرآن 10ص 📖تحقیق در مورد خوشنویسی دوره صفویه 11 ص