دریافت فایل با موضوع(دانلود گزارش کارآموزی شرکت داده پردازی ایران )

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 21 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه «فصل اول&rدانلود گزارش کارآموزی شرکت داده پردازی ایران ||کیو ایی1666768|qeb42042343|دانلود,گزارش کارآموزی,شرکت داده پردازی ایران
در این پست قصد معرفی فایل دانلود گزارش کارآموزی شرکت داده پردازی ایران را داریم با ما همراه باشید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 21 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

«فصل اول»

1-1 تاريخچه سازمان

شركت داده پردازي ايران، ابتدا در سال 1335 تحت عنوان شركت آي بي ام ايران تأسيس شد. تأسيس اين شركت همگام با سياست كلي شركت آي بي ام جهاني براي فروش خدمات مربوط به ماشين هاي اداري در كشورهاي خارجي بود.

بنابراين همان سياست، اين شركت شعب خارجي خود را توسط كاركنان محلي اداره مي نمود، كه پس از ديدن آموزش هاي لازم، بكارگيري شدند. به همين دليل، در سال 1357 شركت آي بي ام ايران بيش از يكصد و هفتاد تن كارمند داشت كه همگي بجز يكنفر ايراني بودند.

شركت آي بي ام رفته رفته گسترش يافت، تا جائيكه بنا بر آمار موجود در سال 1357 بيش از نود درصد از كامپيوترهاي موجود در ايران و بخش مهمي از ماشين هاي اداري، نظير دستگاههاي فتوكپي و ماشين هيا تحرير از محل اين شركت تأمين شده بود.

پس از پيروزي انقلاب اسلامي در كشور، شركتهاي خارجي كار خود را تعطيل و از كشور خارج گرديدند. و شوراي عالي انفورماتيك زير نظر سازمان برنامه و بودجه تشكيل گرديد تا وضعيت شركتهاي كامپيوتري را سر و سامان بخشد و پيرو مصوبه شماره 100236 21/8/60 و مذاكراتي كه با مسئولين IBM داشتند در بهمن 1360 شركت IBM شعبه ايران رسماً فعاليت خود را در ايران تعطيل و كلية دارائيها و دستگاههاي خود را طبق قراردادي به مالكيت دولت جمهوري اسلامي ايران واگذار نمود. قرارداد واگذاري شركت IBM به دولت جمهوري اسلامي در زمان وزارت آقاي دكتر بانكي و در زمان تصدي آقاي مهدي صمداني آخرين مدير عامل شركت IBM ايران صورت گرفت.

از بهمن 1360 هيئت مديره جديد از طرف آقاي دكتر بانكي تعيين و شركت بنام 0مديريت موقت IBM سابق) به مديريت آقاي ابوالفضل زندي بيدگلي اولين مدير عامل شركت پس از پيروزي انقلاب اسلامي مشغول به كار شد. گروهي از پرسنل قديمي توسط هيئت مديره جديد انتخاب گرديد و مجموعاً با حدود يكصد نفر نيروي انساني شركت اداره گرديد. شركت داده پردازي ايران در تاريخ 3/4/63 تحت شماره 52667 در اداره ثبت شركتها در زمان تصدي آقاي فصيحي مدير عامل وقت به ثبت رسيد و زير نظر سازمان برنامه و بودجه فعاليت خود را ادامه و گسترش داد.مطالب دیگر:
📌جزوه آموزش كامل عيب يابي و تعمير بخاري گازسوز خانگی📌پاورپوینت بررسي علل موفقيت سه شركت بزرگ آسيايي سانيو، سوني و سامسونگ📌تحقیق هوش هیجانی در مدیریت📌جزوه مدیریت منابع انسانی📌پاورپوینت مدیریت استراتژیک و مکاتب مدیریت استراتژیک📌پاورپوینت مکاتب مدیریت استراتژی در مدیریت سازمانی📌پاورپوینت بررسی علل تعارض والدین با کودکان و نوجوانان📌پاورپوینت روش آموزش کاوشگری📌پاورپوینت روان شناسی شخصیت مدیران و کارکنان📌پاورپوینت بازگوئی روان شناختی (Psychological Debriefing)📌پاورپوینت مدیریت و رفتار سازمانی (کاربرد هوش هیجانی در مدیریت)📌پاورپوینت رفتار سازمانی و خلاقیت و نوآوری در رفتار سازمانی📌تحقیق راه های پرورش خلاقیت در مدیران و سازمان ها📌تحقیق اصول و مبانی مدیریت دانش📌مجموعه ای شامل 13 کتاب در زمینه نظریه میدان های کوانتومی+ چند کتاب دیگر از فیزیکدانان بزرگ📌پاورپوینت آزمون های روان شناسی رورشاخ و سوء رفتار با کودک📌پاورپوینت دارایی ها و شیوه تعیین ارزش آن ها (ویژه ارائه کلاسی درس تئوری حسابداری)📌مجموعه ای شامل 15 کتاب در زمینه مدیریت پروژه (به زبان انگلیسی)📌مجموعه کامل جزوات بودجه بندی📌پاورپوینت الگوبرداری از بهترین عملکردها (ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری مدیریت)📌پاورپوینت مدیریت بهره وری نیروی انسانی در سازمان ها📌مقاله ترجمه شده با عنوان سازمان و هماهنگی، به همراه اصل مقاله📌مقاله ترجمه شده با عنوان مسئولیت اجتماعی شرکت و کیفیت محصول: مکمل یا جایگزین؟، به همراه اصل مقاله📌مقاله ترجمه شده با عنوان انگیزه مستقل و خودمختار به مرحله حفاظت از تغییرات رفتاری در افراد مبتلا به📌مقاله ترجمه شده با عنوان مدیریت نوآوری در رقابت جهانی و مزیت رقابتی، به همراه اصل مقاله